Trápí vás

TUPOZRAKOST?

 • Nevíte, jak cvičit oči
 • Štvou vás každodenní boje s okluzorem?
 • Máte výčitky, protože víte, že byste měli dělat víc? Ale nejde to a nebo nevíte jak?

Rádi byste už na příští kontrole slyšeli:

Skvělá práce! Vidění se zlepšuje.
Jak jste to tak rychle dokázali?

Vím, jak se tupozrakosti zbavit snadno a rychle 🙂

Řeknu vám, jak na to, chcete?

Jsem Mgr. Lucie Křepelová

expertka na zrakový trénink

Znám tajemství dobrého vidění a ráda ho prozradím i Vám :-). 

Více o mě se dozvíte zde:

Vytvořila jsem pro vás 7 DENNÍ ONLINE KURZ

LÉČBA TUPOZRAKOSTI

tupozrakost online kurz

Video o kurzu:

Co se v kurzu dozvíte?

 • Prozradím vám 3 pilíře efektivní léčby
 • Ukážu vám, jak oči trénovat efektivně, aby stačilo 15 minut denně
 • Pomůžu vám i s překonámím vlastní lenosti, abyste cvičili pravidelně

Kurz má 5 částí:

 • 1
  Úvod
  Hned na úvod vyřešíme skrytý problém mnoha rodičů o kterém se ale běžně nemluví. Vsadím se, že se týká i vás. Díky tomu se přestanete trápit léčbou, ale začnete si s dětmi hrát a nakonec si to spolu budete třeba i užívat.
 • 2
  Tupozrakost
  Odpovídám vám na nejdůležitější otázky: Jak vidí dítě s tupozakostí, proč musí nosit brýle a proč se tupozrakost nedá operovat teď ani v budoucnu. Už tady se dozvíte základy celé léčby.
 • 3
  Brýle a okluzory
  Jak na obličeji správně sedí brýle? V této lekci konečně zjistíte, proč je vaše dítě odmítá nosit. Také probereme různé typy okluzorů, jejich výhody a nevýhody. I tady může být ukryta příčina otravně dlouhé léčby.
 • 4
  Cvičení 1. část
  V této lekci se dozzvíte, jak správně cvičit oči. Dám vám konkrétní tipy, co dělat. Díky tomu už budete vždy vědět, co dělat. Zvládnete to doma, venku, na dovolené i na škole v přírodě. S pomůckami i bez nich. Zkrátka kdekoliv.
 • 5
  Cvičení 2. část
  K léčbě tupozrakosti je potřeba přistupovat komplexně. Pro dobré vidění totiž nestačí cvičit jen oči. Probereme spolu doplňkové aktivity, kterými budete své dítě přirozeně rozvíjet.

Připravila jsem pro vás
3 skvělé BONUSY

Bonus č. 1

Máte doma mladšího sourozence a bojíte se, aby tupozrakost neměl také? V tomto bonusovém videu vám ukážu, jak doma v klidu otestovat zrak svého miminka, které třeba ještě ani nemluví. 

BONUS Č. 2

Řekneme si, jak cvičit pravidelně a a zároveň vás připravím
na překážky, které vás po cestě čekají. 

BONUS Č. 3

Uzavřená FB skupina nadupaná další inspirací ke cvičení.
Díky tomu už vždy budete vědět, co cvičit. 

Jste zvědaví, kolik celá ta sranda stojí?

Cena online kurzu včetně všech BONUSŮ je 1490 Kč 

Je to hodně nebo málo za dobré vidění pro vaše dítě?

Co říkají moji klienti?

Opravdu Vám z celého srdce děkuji za Váš skvělý přístup a nadšení pro práci, která tolik pomáhá ❤️ Je to opravdu štěstí, že jsme Vás potkaly. Nejen Ema se k Vám vždycky moc těšila a často o Vás mluví. Nás nikdy za nic nepochválili, stále se nic nelepšilo a já měla pořád pocit, že je naše situace špatná a nic nepomáhá. S Vámi se to konečně změnilo a vím, že jdeme správným směrem.
Iva JurmanováMaminka Emičky
Na kurzu se mi nejvíc líbilo, že neřeší pouze cvičení , ale dává celostní pohled na věc. Odpovídá na otázky, které se mnohým honí hlavou a také nezapomíná na maminky a pomůže i s bolístkami na duši, které jsou s léčbou jejich dětí spojené. My s dcerou cvičíme už více než rok, ale v kurzu jsem dostala úplně novou inspiraci. Doufám, že výsledky na sebe nenechají dlouho čekat :).
JanaMaminka Julinky
Dcera měla tupozrakost od 2 let. 9 měsíců nosila pouze brýle a pak jsme začali nasazovat okluzor. Po 4 měsících trápení jsme začali s Adélkou chodit na zrakový trénink k paní Lucii. Zlepšila se zraková ostrost a Adélka začala dokonce i vidět prostorově. Byla to velká změna. Pokroku si na první pohled všimla i naše oční lékařka v Brně. Denně cvičíme 15 minut. Díky pomůckám, které dostáváme, Adélku cvičení baví a těší se na každou další hodinu. Lucie má každou hodinu dopředu skvěle připravenou a vše nám srozumitelně vysvětlí a velmi ochotně nám doplní informace i po telefonu, pokud si něčím nejsme jisti. Pokud by se tupozrakost objevila i u mladšího syna, bez váhání budu kontaktovat Lucii. Jsme velice spokojeni. Takové zlepšení jsme u dcery ani nečekali, proto paní Lucii jednoznačně doporučuji.
Katka Krpcovámaminka Adélky
Oči a vidění aktivně řeším se svojí dcerou od jejích 13ti měsíců, kdy ji bylo diagnostikováno šilhání s tupozrakostí na jednom oku. Ze začátku jsem se hodně obávala jak zvládnu takového prcka přesvědčit, že si má nechat zalepené oko a nasazené brýle. Nakonec vše zvladáme v klidu a v pohodě, Lucie mi vždy poradí nějaké hry (asi bych měla říct cvičení, ale jsou to vlastně hry :)) co můžeme hrát, když má Ella zalepené oko a nejen tehdy. Vím, že řešení těchto problémů je vždy na dlouhou trať a tak jsem ráda, že mohu vše konzultovat s Lucií. Tupozrakosti se dcera již zbavila a teď se ještě musí oči naučit spolupracovat, ale to zvládneme.
Lada Kulhavámaminka Elly
Hlavni přínos kurzu pro mně byla přehlednost, ucelenost a srozumitelnost informací. Obdivuji, jak lze předávat optimismus a odhodlání k pravidelnému cvičení i skrze obrazovku. Video jak pravidelně cvičit a vytvořit návyk, se mi líbí i proto, že je dobře použitelné i pro další činnosti , které s dětmi často řešíme a nedaří se vytvořit návyk . Kurz jsem si zaplatila, abych získala odhodlání a podporu, což mi Lucie dodala. S cvičením s Aničkou teprve začínáme, ale už teď je vidět lepší spolupráce. Díky za Vaši práci a těším se na další videa, facebookovou skupinku, kde bych chtěla čerpat náměty k cvičení.
Pavla ChroustovskáMaminka Aničky (3 roky)

Možná vás napadly otázky

 • Chodíme na ortoptiku. Musíme cvičit i doma?

Efektivní léčba tupozrakosti vyžaduje pravidelné cvičení každý den. Pokud budete na ortoptiku chodit například 1x týdně, doporučuji další dny doplnit domácím cvičením. S domácím tréninkem vám poradí ortoptistka, nebo právě tento online kurz. 

 • Trénujeme tupozrakost pravidelně při hraní her na mobilu. 

Toto je bohužel častý omyl rodičů. Chápu to, když je to jediná možnost, jak dítě udržet v klidu s okluzorem, nebo s brýlemi. Pro dobré vidění a zlepšení je potřeba ale něco víc. Hry můžete využít jako doplněk k léčbě, ale základem by měly být opravdové aktivity v reálném světě. Děti by měly při tréninku mělly zapojovat i všechny ostatní smysly, cvičit koordinaci a rovnováhu. Více se tomu věnujeme právě v online kurzu. 

 • Můj oční lékař říkal, že jsme tupozrakost odhalili pozdě (dítě má 10 let) a že už se s tím nedá nic dělat. Opravdu nemáme šanci?

Moderní medicína dnes už ví, že tupozrakost se dá vyřešit v jakémkoliv věku, dokonce i v dospělosti. Tím nechci říct, abyste se na léčbu teď vybodli a počkali, až bude dítě velké. Protože pořád platí, že čím dřív, tím líp. Cvičení se staršími dětmi má i své výhody, třeba lepší spolupráci. Léčba trvá trošku déle (v porovnání s dětmi řekněme do 6 let), ale pokud ji vynahradíte větším úsilím, můžete se tupozrakosti zbavit v jakémkoliv věku. 

Pozn. U starších dětí, tam kde spěcháte, doporučuji doplnit léčbu barevnou terapií Syntonics pro ještě rychlejí výsledky. Tato barevná terapie vyžaduje osobní návštěvu u mě ve Znojmě. Na vyšetření se můžete objednat zde

 • Cvičíme už dlouho, ale nemáme žádné výsledky. Dozvím se v kurzu něco nového?

Samozřejmě. Kurz má promyšlenou strukturu a díky úvodní teorii pochopíte podstatu tupozrakosti. Dodržením základů a pravidelným cvičením se výsledky brzy objeví. Navíc kdykoliv během kurzu se na mě můžete obrátit a můžete máš případ vyřešit individuálně. Například urychlit léčbu barevnou terapií Syntonics. 

 • Jak kurz probíhá?

Celý kurz i s bonusy trvá 7 dní. (Já vím, slibovala jsem Vám 5 dní. Ty 2 dny jsou BONUS úplně zdarma 🙂 ). Po objednávce a uhrazení vám hned následující den přijde e-mail s první lekcí. Můžete se těšit vždy
v 9:00. Pak už si jen sednete, pustíte video, otevřete pracovní listy a děláte si poznámky.

Během online kurz doporučuji udělat se cvičením přestávku, vše si promyslet, nachystat a pak začít znovu a lépe. 

 • Co když nestihnu všechna videa shlédnout včas?

Nikam nespěchejte. Samozřejmě můžete kurzem projít svým vlastním tempem. Doporučuji ale nic nepřeskakovat. Odkazy budete mít ve své e-mailové schránce a přístup k nim vám zůstane, dokud si emaily nesmažete. 

 • Jak moc je léčba tupozrakosti náročná? Opravdu to zvládneme sami doma?

Zvládnete to levou zadní, opravdu. Sami brzy zjistíte, že léčba tupozrakosti je v velmi snadná. Když se naučí vidět malá miminka do 1 roku tak nějak sama, zvládnete to taky. Stačí dodržet základy správné léčby, cvičit pravidelně a výsledky brzy přijdou. 

 • Jsou s kurzem spojeny další náklady? Například nákup speciálních pomůcek? 

Nebojte, všechno co potřebujete k úspěšné léčbě tupozrakosti najdete doma. Ke cvičení vyžijete vše, co bude zrovna po ruce. Jednou to bude LEGO, jindy pexeso nebo jiná společenská hra a když budete zrovna venku, využijete na cvičení třeba šišky a kameny. 

 • Musím mít Facebook?

Nemusíte. Online kurz vám zašlu na váš e-mail. Každý den po 9:00 se můžete těšit na video. Ale jeden z bonusů - uzavřená skupina s další inspirací pro cvičení běží pouze na Facebooku. K ničemu vás nenutím, ale o hodně byste přišli. Alespoň tak to říkají maminky, které už ve skupině jsou a hledají tam inspiraci pro další cviky na oči. 

 

Máte ještě otázky? Napište mi zprávu: