KRÁTKOZRAKOST

 • Nevidíte do dálky, dioptrie stále rostou a už vás nebaví čekat, až se TO samo zastaví? 
 • Nebo má dioptrie vaše dítě a pořád se to zhoršuje? Navíc doktoři začali hrozit i skleroplastikou
 • Jste po laserové operaci, viděli jste dobře, ale už se to zase zhoršuje?

Zkusili jste už oční jógu, děrované brýle, meditace, afirmace, přečetli spoustu knih,
ale pořád se brýlí nemůžete zbavit?

Efektivním řešením je

ZRAKOVÝ TRÉNINK

A pak vám jednou vaše dítě třeba řekne:

Mami děkuju!

Díky, že jsi mě nutila pravidelně cvičit a dodržovat ty trapný pravidla. Nenáviděla jsem své brýle, styděla jsem se za ně a nemohla jsem se na sebe ani podívat do zrcadla. Ale tys to nevzdala.

Podpořila jsi mě ve cvičení a díky tomu dneska vidím dobře, bez brýlí i bez kontaktních čoček. 

Vím, že jsem to tenkrát přeháněla, brýle mi ve skutečnosti docela sluší, ale jsem ráda, že je nepotřebuju. Mám tě moc ráda, mami. 🙂

Protože když jde o DIOPTRIE,
na VELIKOSTI ZÁLEŽÍ

Jsem Mgr. Lucie Křepelová
expertka na zrakový trénink

Speciálním cvičením se zbavíte brýlí, nebo alespoň snížíte své dioptrie. Bez operace. 

Více informací o mě a mé cestě ke zrakovému tréninku najdete zde:

2 kroky k léčbě krátkozrakosti:

 • Vstupní vyšetření
  Je to vlastně zátěžový test očí, který ukáže co váš vizuální systém umí. Podrobně otestuji nejen zrakovou ostrost, ale i schopnost zaostřovat, změřím rezervy, spolupráci obou očí, flexibilitu a spoustu dalších zrakových funkcí. Na slabší místa se pak zaměříme v tréninku.
 • Pravidelné cvičení
  Stačí 15 minut denně a za pár měsíců se můžete s brýlemi rozloučit. Vybavím vás pomůckami a návody vám budu pravidelně posílat e-mailem. Díky tomu budete vždy přesně vědět, co máte dělat.

Mrkněte i na krátké video:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Láká vás trénink očí?

Objednejte si vstupní vyšetření hned teď

Co o vyšetření říkají moji klienti?

Reference

Lucka to umí s děti. Líbilo se mi, že během vyšetření s srozumitelně vysvětluje, co právě měří a co se s tím dá dělat. Tohle mi nebyl schopný žádný doktor nikdy popsat a vysvětlit. Teprve na základě kompletního vstupního vyšetření Vám doporučí zrakový trénink. Líbí se mi, že nejde cestou klasického očaře, který jen každoročně přihazuje dioptrie a nebo Vás rovnou pošle pod kudlu :).
Stáňa ŠejblováMaminka Petříka

Možná vás teď napadlo

 • Ale já to mám do Znojma daleko.  
  Opravdu? A co takhle to trošku naplánovat, spojit příjemné s užitečným a udělat si výlet, nebo rovnou dovolenou, která vám nebo vašemu dítěti může změnit život. To už zní líp, žejo? Mimochodem, mí poslední klienti za mnou jeli autem víc než 2 hodiny. 
 • Fajn, tak my teda přijedeme, ale co dál? To budeme muset jezdit opakovaně?
  Nebojte. Opravdu stačí vstupní vyšetření. A když odhalím nedostatky zrakového systému, můžeme se spolu pustit do tréninku. 
  Kurz probíhá takto: Nejdřív vyhodnotím měření, sestavím pro vás trénink. Každých 14 dní vám zašlu e-mail s videonávody, jak oči cvičit. Video si můžete pustit kolikrát budete chtít, napíšete si poznámky do pracovního listu a je to. Můžete začít trénovat. 
 • Co když tomu nebudu rozumět?
  Tak to vyřešíme individuálně, telefonickou konzultací nebo třeba e-mailem. 
 • Kolik času mi cvičení denně zabere? 
  Cvičí se každý den 15 - 20 minut. 
 • Jak mi zaručíte, že se podaří dioptrie snížit?
  Narovinu? Nijak. Dioptrie se shazují stejně jako nadbytečné kilogramy. Výsledek záleží na vás, vaší motivaci a zodpovědném přístupu k tréninku. Třeba když budete cvičit a dodržovat pravidla na 50 %, budou i výsledky 50 %. To je fér, nebo? 
 • Kolik lidí už programem prošlo?
  Přiznávám bez mučení, že s tímto programem v ČR začínám, proto zatím nemám své vlastní spokojené klienty, kteří by program úspěšně dokončili. Učím se ale od těch nejlepších a všude ve světě to funguje. Máte šanci být můj první spokojený klient, který to dokázal.  
 • Cvičila jsem oční jógu, v čem je zrakový trénink jiný?
  Oční jóga a podobná cvičení oči většinou krásně rozhýbou, ale pracují tak trošku naslepo a fungují na principu náhody. Buď to zabere, nebo ne. Tím neshazuji oční jógu. Jakákoliv péče o oči je lepší než nic.
  Ale hlavně oči s poruchou, jako je třeba právě krátkozrakost, potřebují něco přesnějšího. Proto zrakový trénink začíná vstupním vyšetřením. Díky tomu se zjistí, kde přesně jsou nedostatky a na ty se pak cvičení zaměřuje. Výsledek tedy není náhodný, ale naopak přesně zacílený. 
 • Jak dlouho budu muset cvičit?
  Celkem vás čeká 10 lekcí. Každou z nich budete trénovat 14 dní. Což je dohromady asi 5 měsíců. Vypadá to složitě? Kdepak. Pro úspěšné cvičení opravdu stačí jen těch 15 minut denně a drobná úprava životního stylu. 
 • Jak staré dítě zvládne cvičit?
  Cvičení se dá upravit každému věku, klasický program zvládnou děti běžně od 8-10 let. Cvičení má smysl i u mladšíích dětí, nebojte se toho. Je lepší začít hned a programem projít jednou nedokonale než čekat na "ideální věk". Videa i pomůcky vám zůstanou, takže si to můžete v budoucnu kdykoliv zopakovat. 
 • Má cvičení nějaké vedlejší účinky?
  Zrak souvisí s mnoha procesy v těle. U jedné holčičky jsme tréninkem náhodou vyřešili její nevolnosti v autě. Lepší zrakové funkce vedou k snadnějšímu čtení a mohou se projevit lepšími známkami ve škole, nebo třeba skvělými výkony ve sportu. Negativní vedlejší účinky zrakový trénink nemá. 

Jdete do toho se mnou?

Objednejte si vstupní vyšetření hned teď

Máte ještě otázky?
Napište mi klidně hned